11 listopada... Narodowe Święto Niepodległości

11 LISTOPADA… NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Jest taki jeden dzień w roku, w którym każdy Patriota zatrzymuje się na chwilę i powraca myślami  do przeszłości.. Dzień, w którym serce się raduje, a duma rozpiera, że możemy żyć w wolnej Polsce!

W tym roku przypada 105 rocznica ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ…

Pielęgnując tradycję i kształtując postawę patriotyzmu wśród najmłodszych, w każdej grupie w naszym przedszkolu odbywały się zajęcia mające na celu przybliżenie dzieciom znaczenia symboli narodowych, ważnych wydarzeń z historii Polski w tym również dotyczących odzyskania przez nasz kraj niepodległości, powstawały również prace plastyczne o tematyce patriotycznej.

Dzisiaj.. 10 listopada w piątek, cała społeczność przedszkolna spotkała się w holu przedszkola by wspólnie uczestniczyć w obchodach Święta Niepodległości, dowiedzieć się jakie znaczenie w życiu każdego POLAKA ma to wielkie wydarzenie oraz wspólnie o godzinie 11:11 zaśpiewać HYMN POLSKI „Mazurek Dąbrowskiego”.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji oraz obejrzenia prezentowanego utworu pt. „11 Listopada”  w wykonaniu dzieci z grupy V „Wiewiórki”.

https://drive.google.com/file/d/14yLBPsWuOvcw8D7TegvOhwwSRZNAIOpr/view?usp=drivesdk

 

 

 

 

 

Powrót na początek strony